0850 221 84 46
05324992484

Arçelik Kombi Anakart Tamiri

Arçelik Kombi Anakart Tamiri

Arçelik Kombi Anakart Fiyatları

Kombi Anakartları, Kombinin beyni sayılabilecek bir parçasıdır. Tüm çalışma sisteminin iletişimi bu kombi elektronik kartın üzerinden yapmaktadır.  Pompa, Gaz Valfi, Fan Motoru, Sensörler, Türbin, Prosestat, Ateşleme ve Güvenlik devleri bu kart üzerinden alır. Fakat bu kartlar zamanla ve çeşitli sebeplerden dolayı arıza geçebilir ya da hiç çalışmayabilmektedir. Servis olarak Arçelik Kombi Anakart Tamir Fiyatları uygun olması Nedeniyle kombi kart değişimi değil Kombi Anakart Tamiri önermekteyiz. Arçelik Kombi Kartları Tamir edinilebilen parçalardır.

Arçelik Kombi Kart Tamiri profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Kombiler gaz ile çalışan yarı mekanik ve elektronik cihaz olmasından dolayı kombi anakart tamirleri uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılacak yanlış bir işlem hem kombinize hem de sizlerin hayatına ciddi maddi manevi zararlar verebilmektedir. Servis Olarak Arçelik Kombi Anakart Fiyatlarını En Uygun Şekilde ve Kombi Kart Tamirlerine 1 Yıl Garantili olarak yapmaktayız.

Arçelik Kombi Kart Tamir İşlemlerimiz Yoğuşmalı Olmayan Kartlar İçin 250 TL’den başlayan fiyatlarla. Daha Detaylı Bilgi için Servisimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Arçelik Kombi Kartlarınızı Değiştirmeyin Tamir Ettirin

Arçelik Kombi Kart Arızası durumunda yapılacak işlerler, kombi elektronik kartın yenisiyle değişimidir. Diğer bir seçenek ise kombiyi komple değiştirmektir bunlar kombi kart tamirine göre çok ciddi maliyet gerektirecek durumdur. Arçelik Kombi Anakart Tamiri O ( Sıfır ) ürünlere göre Arçelik Kombi Anakart Fiyatları daha ekonomiktir. Kombinin orijinal parçası olmasından dolayı tamiri yapıldıktan sonra bir uyum sorunu yaşanmaz ve ilk gün ki performansında çalışır. Kombi kart tamiri yapılırken diğer parçalarına kontrol edilir.

arçelik kombi anakart fiyatları
arçelik kombi anakart fiyatları

Arçelik Kombi Kart Arıza durumunda genel olarak tüm kombi markalarında ister analog olsun ister dijital kombiye özgü hata kodu veya ışıkları yanıp söner. Bu hata kodlarını Kombi Anakart Arıza Kodları göre bakabilirsiniz. 

Kombi Anakartları genellikle kombinin içerisinden bulunana parçalarının kartı etkilemesiyle arızalana bilir. Çünkü kombi içerisinde ki parçalar elektrik akımı kart üzerinden alır. Kombiye genel elektrik beslemesinden gelen elektriğin alçak veya yüksek gelmesinden dolayı, fabrikasyon dolayı hatalı üretim, bilinçsiz Kombi Bakımı veya tamiri, su, nem, darbe ve yanlış montaj da kombi kart arızasına neden olan etkenlerdir.

Arçelik Kombi Anakart Tamiri Servisi olarak kombi elektronik kart tamiri deneyim, tecrübe ve dikkat gerektiren bir iştir. Servisimizin özel geliştirdiği elektronik simülasyon cihazlarımızla Servis olarak marka ve modeli fark etmeksizin, tüm kombilerin kartlarını tamir ediyoruz. Kullandığımız parçalar kombinizin orijinal yedek parçasıdır. Yapılan tamir işleminden sonra kombiniz sorunsuz ilk gün ki gibi çalışacaktır. Yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle tüm kombilerin kart tamirleri en iyi fiyat ve hızlı servis anlayışımızla yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur etmeden yerinde tespit ve kesin çözümlerle 1 Yıl Göktürk Teknik Servis Garantisiyle tamir etmekteyiz.

Arçelik Kombi Anakart Fiyatları Servisimize ister sayfanın altına yorum ekleyerek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir. Daha detaylı bilgi ve randevuyu talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin