0850 221 84 46
05324992484

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kartları, Kombinin beyni sayılabilecek parçasıdır. Tüm çalışma sisteminin iletişimi bu kombi elektronik kartın üzerinden yapmaktadır. Fakat bu kartlar zamanla ve çeşitli sebeplerden dolayı arıza geçebilir ya da hiç çalışmayabilmektedir. Servis olarak bu durumda kombi kart değişimi değil Kombi Kart Tamiri önermekteyiz. Kombi kartları tamir edinilebilen parçalardır.

Kombi Kart Tamiri O ( Sıfır ) ürünlere göre daha ekonomiktir. Kombinin orijinal parçası olmasından dolayı tamiri yapıldıktan sonra bir uyum sorunu yaşamaz. Kombi kart tamiri yapılırken diğer parçalarına kontrol edilir. 1 yıl Garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi kart arıza durumunda genel olarak tüm kombi markalarında ister analog olsun ister dijital kombiye özgü hata kodu veya ışıkları yanıp söner. Bu hata kodlarını Kombi Arıza Kodları markaya göre bakabilirsiniz.

 

kombi kart tamiri
kombi kart tamiri

Kombi Kartları genellikle kombinin içerisinden bulunan parçalarının devir daim pompası, üç yollu motor, fan motoru, akış türbin, sensör arızalanması durumunda kartı etkilemesiyle dolayı arızalana bilir. Çünkü kombi içerisinde ki parçalar elektrik akımı kart üzerinden alır. Kombiye genel elektrik beslemesinden gelen elektriğin alçak veya yüksek gelmesinden dolayı, fabrikasyon dolayı hatalı üretim, bilinçsiz kombi bakımı veya tamiri, su, nem, darbe ve yanlış montaj da kombi kart arızasına neden olan etkenlerdir.

Göktürk Kombi Kart Tamiri Servisi olarak marka ve modeli fark etmeksizin, yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle tüm kombilerin kart tamirleri en iyi fiyat ve hızlı servis anlayışımızla yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur etmeden yerinde tespit ve kesin çözümlerde kombi markanın orijinal yedek parçası 1 Yıl Servis Garantisiyle tamir etmekteyiz.

Servisimize ister sayfanın altına yorum ekleyerek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir. Daha detaylı bilgi ve randevuyu talep edebilirsiniz.